Serwis iPlus
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Sklep internetowy
Zmiany na koncie
Mobilna aplikacja iPlus

Mobilna aplikacja iPlus umożliwia dostęp do informacji związanych z Twoim kontem, bieżącego użycia stanu konta, faktur oraz daje możliwość samodzielnego zarządzania usługami i pakietami.
Aplikacja jest dostępna dla platform Android oraz iOS. Jeśli nie posiadasz jej w telefonie, możesz ją pobrać ze sklepu: Google Play, App Store lub Huawei AppGallery.

Jak się zalogować przy użyciu Konta Plus.pl?

  • Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną instrukcją logowania - tutaj

Jak się zalogować przy użyciu Plus Kodu 5 i e-hasła, kodu PUK?

  • Jeśli korzystasz z oferty abonamentowej w celu zalogowania się użyj Plus Kodu 5. Podstawowe informacje dla swojego numeru zobaczysz automatycznie po wejściu do aplikacji, a jeśli chcesz widzieć więcej szczegółów lub zarządzać wszystkimi  swoimi numerami, zaloguj się za pomocą e-hasła.
  • Jeśli korzystasz z oferty na Kartę lub Mix logując się do aplikacji, w polu "Hasło" wpisz ostatnie 4 cyfry kodu PUK. Po zalogowaniu zobaczysz wszystkie informacje dla swojego numeru, dostępną kwotę po zasileniu numeru, aktywne pakiety, jak i będziesz mógł zarządzać usługami przygotowanymi dla Ciebie.

Dodatkowe informacje

  • Plus Kod 5 odnajdziesz na pierwszej fakturze. Możesz go otrzymać także od konsultanta Działu Obsługi Klienta.
  • E-hasło to hasło, dzięki któremu możesz korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje aplikacja, otrzymasz je także kontaktując się z konsultantem Działu Obsługi Klienta.
  • Dostęp do e-faktur oraz plików z duplikatami faktur/bilingów jest możliwy tylko po zalogowaniu się przez e-hasło lub przy użyciu konta Plus.pl.
Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł