Zmiany na koncie
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Serwis iPlus
Sklep internetowy
Jak włączyć fakturę elektroniczną w serwisie iPlus?

Jeśli chcesz aktywować elektroniczną fakturę

  • Po zalogowaniu do serwisu internetowego iPlus (na www.plus.pl wybierz "Zaloguj do iPlus") wybierz zakładkę "Płatności", następnie "Narzędzia i usługi dla płatności" i 'E-faktura (faktura elektroniczna).
  • W oknie z aktywacją usługi pojawi się jej krótka charakterystyka i regulamin. Jeśli chcesz dodatkowo otrzymywać fakturę na adres e-mail zaznacz opcję "Chcę otrzymywać e-fakturę na adres e-mail" oraz wpisz swój adres e-mail. Następnie zaznacz rodzaj wysyłanej faktury (z wykazem połączeń lub faktura skrócona) "Aktywuj".

 

  • Ponieważ aktywacja e-faktury wymaga zdefiniowania e-hasła, utwórz je poprzez wybór opcji "Definiuj".

System końcowym komunikatem poinformuje Cię o aktywacji e-faktury. Jeśli dodatkowo zaznaczyłeś chęć otrzymywania faktury na adres e-mail, potwierdzenie otrzymasz dodatkowo na podany przez Ciebie adres internetowy.

Dodatkowe informacje

  • Zmianę adresu e-mail, na który wysłana jest faktura możesz zrealizować w serwisie iPlus, zakładka "Płatności", następnie "Narzędzia i usługi dla płatności". Po wybraniu usługi "E-faktura (faktura elektroniczna)" i opcji "Zarządzanie usługą Zielona faktura na e-mail" zostanie wyświetlone okno umożliwiające zmianę ustawień dla usługi.


Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł