Inne
< Usługi i pakiety
Plus Abonament
Plus Firma
Plus Internet
Plus Mix
Plus na Kartę
Jak zablokować/odblokować Usługi Premium (o podwyższonej opłacie)?

Usługi Premium to usługi telekomunikacyjne o podwyższonej opłacie wykorzystywane do świadczenia usług takich jak: konkursy i loterie SMS, usługi informacyjno-rozrywkowe, dostęp do zakupu grafiki, dzwonka, gry na telefon, usługi społecznościowe: czaty, dostęp do elektronicznych wydań prasy w Internecie, infolinie i inne.

W komunikacji wykorzystywana jest numeracja skrócona lub specjalna określona w cenniku Twojej taryfy

Jakie są opłaty za korzystanie z Usług Premium?

Opłaty za korzystanie z Usług Premium określa cennik taryfy lub regulaminy usług. Jednak samo włączenie/wyłączenie blokady/limitu jest bezpłatne.

Rodzaje blokad na Usługi Premium

  1. Maksymalne ceny za wybrane usługi (SMS, połączenia głosowe, MMS, SMS MT). Wybierasz kwotę za połączenie lub  jednego SMS/MMS. Do określonej przez Ciebie ceny będziesz mógł korzystać z wybranej usługi Premium, droższe SMS, MMS lub połączenia będą zablokowane (zarówno wychodzące jak i odebrane). Przykład: wybrana kwota to 2 zł na SMS > będziesz mógł wysłać i odebrać SMS do 2 zł za sztukę, nie wyślesz/odbierzesz SMS w cenie 3 zł. 
  2. Limity kwotowe na wszystkie Usługi Premium - zawsze masz ustawiony limit na kwotę 35 zł. Możesz zmienić na inną kwotę miesięczną. Limit wykorzystasz na wszystkie Usługi Premium. Po osiągnięciu tej kwoty, zablokujemy Ci możliwość korzystania z Usług Premium.
  3. Blokady rodzajowe - blokują całkowicie wybrany rodzaj usługi, na przykład: SMS, MMS, subskrypcje, połączenia głosowe. Nie będziesz mógł wysłać i odebrać SMS Premium, wykonać/odebrać połączenia Premium.

Jak zablokować/odblokować usługi Premium?

  1. Podczas wizyty w punkcie Plusa. (Kliknij w link aby wyszukać).
  2. Aktywacja blokady SMS- em. Informacje znajdziesz na www.plus.pl/uslugi/uslugi-premium.
  3. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 601102601. Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora. Szczegółowe informacje dot. kosztu połączeń dostępne są na stronie

Jak sprawdzić status blokady?

Logując się do serwisu iPlus dostępnym pod adresem www.iplus.pl

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.plus.pl/uslugi/uslugi-premium

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł