Inne
< Usługi i pakiety
Plus Abonament
Plus Firma
Plus Internet
Plus Mix
Plus na Kartę
Serwisy Premium MT - co to jest?

W ramach Serwisu Premium "MT" informacyjno- rozrywkowego otrzymujesz SMS, MMS lub WAP PUSH1 o określonej tematyce. Serwisy Premium MT to zwrotne wiadomości, za które płacisz przy odbiorze dostarczonej treści SMS.
Serwisy Premium oparte są na subskrypcjach, aktywowanych u dostawcy, który tę usługę udostępnia.

 

Jak poznać serwis MT?

W rachunku szczegółowym, w wykazie usług obok opłaty masz podaną nazwę serwisu lub numer z zakresu 50100- 59099, 60100- 62599.
 

Jak aktywować serwis?

Usługa może zostać aktywowana poprzez SMS, stronę WWW, aplikację dostawcy usługi czy po podpisaniu umowy/aneksu zgodnie z jego warunkami:

  1. Aktywacja poprzez SMS odbywa się po wysłaniu wiadomości pod odpowiedni numer z podaniem komendy potrzebnej do uruchomienia serwisu.
  2. Aktywacja za pomocą strony WWW polega na podaniu numeru telefonu na stronie dostawcy usługi, a następnie wpisaniu kodu (tokena), który otrzymujemy w wiadomości SMS.
  3. Aktywacja za pomocą aplikacji odbywa się poprzez zgłoszenie udziału wewnątrz danej aplikacji, która zgodnie z nadanymi uprawnieniami (podczas instalacji na urządzeniu) może w imieniu właściciela aparatu wysłać wiadomość SMS lub wygenerować odpowiedni kod (token) potrzeby do uruchomienia serwisu.
  4. Aktywacja usługi po podpisaniu umowy lub aneksu następuje automatycznie, a szczegółowe informacje dotyczące usługi dostępne są w regulaminach Twojej promocji.

Po prawidłowo aktywowanej usłudze każdorazowo otrzymujesz wiadomość SMS, w której jesteś informowany o opłacie stałej za dany serwis oraz o sposobie wyłączenia usługi. Niezbędne jest zatem czytanie komunikatów SMS, pozwoli to bowiem na szybką reakcję i wyłączenie usługi w przypadku, gdyby została ona nieświadomie uruchomiona.

Ile kosztują?

Zgodnie z Twoim cennikiem 
 

Jak wyłączyć?

  1. Wyślij SMS o treści STOP nazwa serwisu pod numer, z którego otrzymujesz SMS-y.  Jeśli nie pamiętasz nazwy serwisu, wyślij SMS o treści LISTA na numer 8888 (SMS bezpłatny). Otrzymasz listę aktywnych serwisów na Twoim numerze.
  2. Kontakt z DOK.
  3. Umożliwiamy również aktywacje specjalnych blokad na serwisy Premium. Szczegóły https://www.plus.pl/uslugi/uslugi-premium
Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł