Inne
< Usługi i pakiety
Plus Abonament
Plus Firma
Plus Internet
Plus Mix
Plus na Kartę
Usługi lokalizacyjne

Dzięki usługom lokalizacyjnym możesz lokalizować obiekty i osoby, kontrolować trasy, otrzymywać informacje o zdarzeniach. Usługi dają także wiele innych możliwości. Poznaj je i sprawdź, z której chcesz skorzystać.

Usługi dostępne dla wszystkich Klientów sieci Plus

Gdzie Jest dziecko - umożliwia lokalizację dzieci lub bliskich za pomocą posiadanych przez nich telefonów komórkowych. Usługa zapewnia pełne bezpieczeństwo danych lokalizacyjnych, ponieważ dostęp wymaga autoryzacji. Lokalizacja działa za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej.
Szczegóły na stronie www.gdziejestdziecko.pl/lp/plus/
Regulamin na stronie www.gdziejestdziecko.pl/regulamin-plus?set_operator=plus

Gdzie Jest Bliski - pozwala na uzyskiwanie informacji o położeniu geograficznym jej Użytkowników za pośrednictwem wiadomości SMS. Szczegóły na stronie www.plus.pl/uslugi/gdzie-jest-bliski.

Nawigacja Plus - to instalowana na telefonach komórkowych nawigacja, dzięki której sprawdzisz adresy, użyteczne miejsca, zaplanujesz trasę uwzględniając bieżącą sytuację na drogach. Będziesz ostrzegany przed fotoradarami i miejscami częstych kontroli drogowych.
Szczegóły na stronie
www.plus.pl/nawigacja.

Bezpieczny Senior oraz Bezpieczne Zwierzę. Dzięki tym aplikacjom w połączeniu z odpowiednim sprzętem, możemy zadbać o bezpieczeństwo naszych rodziców i dziadków, a także czworonożnych przyjaciół.
Więcej informacji na stronie
www.plus.pl/lokalizatory

Usługi dostępne dla firm i instytucji

Zarządzanie flotą - pozwala śledzić Ci położenie pojazdów a także uzyskiwać informacje o podstawowych parametrach samochodu. Dzięki kompleksowości oferty, usługa pozwala na elastyczne dostosowywanie systemu do indywidualnych potrzeb Użytkowników. Szczegóły na stronie https://biznes.plus.pl/bezpieczenstwo-i-zarzadzanie/zarzadzanie-flota-pojazdow.

Monitoring Plus - umożliwi Tobie efektywniej zarządzać pracownikami mobilnymi oraz innymi zasobami firmy w terenie. Pozwala także na kontrolę i optymalizację kosztów.
Szczegóły na stronie
https://biznes.plus.pl/bezpieczenstwo-i-zarzadzanie/lokalizacja-urzadzen-mobilnych.

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł