Plus Internet
< Usługi i pakiety
Plus Abonament
Plus Firma
Plus Mix
Plus na Kartę
Inne
Pakiet Nocny

Co to jest Pakiet Nocny? 

Pakiet Nocny to dodatkowe 200 GB do wykorzystania na transmisję danych (wysłanie i odebranie danych w technologii GPRS, EDGE, HSPA+ lub LTE ) w godzinach 1:00 - 8:00. Dzięki usłudze można pobierać ulubioną muzykę, filmy, e-booki oraz inne pliki bez obaw.
Jeśli wykorzystałeś podstawowy limit wysyłanych i odbieranych danych wynikający z promocji, obniżenie parametrów technicznych transmisji obejmie również Pakiet Nocny. Przywrócenie pełnej prędkości Internetu jest możliwe po aktywacji jednorazowego pakietu Plus Internet Extra.

Pakiet Nocny - dla kogo jest usługa?

Usługa dostępna jest dla Klientów, którzy:

  1. Wybiorą w ramach promocji Ja + LTE, Ja + POWER LTE 2.0 oraz JA + Internet LTE abonament za minimum 49,99* w ofertach bez sprzętu i w ofertach ze sprzętem tylko na raty.
  2. Wybiorą w ramach promocji Ja + LTE, Ja + POWER LTE 2.0 oraz JA + Internet LTE abonament za minimum 59,99 zł* – w ofertach ze sprzętem.

*Cena abonamentu po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę oraz przed uwzględnieniem innych zniżek wynikających z innych regulaminów promocji.

Pakiet Nocny Bis – dla kogo jest usługa?

Usługa dostępna jest dla Klientów, którzy zawrą nową lub przedłużą umowę w promocji „Plus Internet LTE” obowiązujących od 14.02.2018, niezależnie od wysokości posiadanego abonamentu.

Pakiet Nocny Bis dla Firm – dla kogo jest usługa?

Usługa dostępna jest dla Klientów, którzy zawrą nową lub przedłużą umowę w promocji „Plus Internet LTE dla Firm” obowiązujących od 14.02.2018, niezależnie od wysokości posiadanego abonamentu.

Ile kosztuje?

Pakiet Opłaty
Pakiet Nocny 2,90 zł - Abonent zawierający umowę – wszystkie promocje oprócz promocji z modemem lub routerem w sklepie internetowym;
0 zł - Abonent przedłużający umowę – wszystkie promocje.
Pakiet Nocny Bis Miesięczna opłata za pakiet to 3 zł z VAT
Pakiet Nocny Bis dla Firm Miesięczna opłata za pakiet to 2 zł (2,46 zł z VAT)

 

Zarządzanie usługą

Usługę można włączyć/wyłączyć wysyłając SMS na bezpłatny numer 2612 o treści

Pakiet Włączenie Wyłączenie
Pakiet Nocny AKT PN DEZAKT PN
Pakiet Nocny Bis START PN STOP PN
Pakiet Nocny Bis dla Firm START PNF STOP PNF

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł