Plus na Kartę
< Usługi i pakiety
Plus Abonament
Plus Firma
Plus Internet
Plus Mix
Inne
Pakiet Bez Limitu i 15 GB w taryfie Plus Elastyczna na Kartę

Jeśli korzystasz z taryfy taryfy Plus Elastyczna na Kartę, Twój numer znajduje się w okresie ważności dla połączeń wychodzących, czyli możesz wykonywać połączenia oraz posiadasz na koncie środki w wysokości 30 zł możesz skorzystać z pakietu Bez limitu i 15 GB kumulacja.

W ramach pakietu otrzymujesz:

 1. Nielimitowane, krajowe połączenia za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.
 2. Możliwość wysyłania nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych.
 3. Pakiet internetowy 15 GB na krajową transmisję danych.
 4. Pakiet ważny 30 dni.

Opłata za pakiet wynosi 30 zł na 30 dni i jest pobierana w momencie aktywacji pakietu, jak i każdorazowo w przypadku jego odnowienia, aż do wyłączenia.

Jak włączyć?

 1. W serwisie iPlus na stronie www.iplus.pl lub bezpośrednio w aplikacji mobilnej iPlus lub
 2. Wpisując w telefonie krótki kod *136*11*9348# i potwierdzając go przyciskiem "zadzwoń" lub
 3. Dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta pod numer 601102601. Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora. Szczegółowe informacje dot. kosztu połączeń dostępne są na stronie https://www.plus.pl/news/art-8611-koszt-polaczenia-z-dzialem-obslugi-klienta

Jak wyłączyć?

 1. W serwisie iPlus na stronie www.iplus.pl lub bezpośrednio w aplikacji mobilnej iPlus.
 2. Wpisując w telefonie krótki kod *136*00*9348# i potwierdzając go przyciskiem "zadzwoń".

Dodatkowe informacje

 1. Włączenie/wyłączenie pakietu następuje w ciągu 24 godzin i jest potwierdzane SMS.
 2. Pozostałe jednostki w pakiecie sprawdzisz w aplikacji mobilnej iPlus, serwisie internetowym iPlus lub sprawdzając krótkim kodem: *136# następnie "zadzwoń".
 3. W przypadku aktywacji pakietu internetowego podczas trwania sesji (połączenia z Internetem), należy najpierw dokonać rozłączenia transmisji danych, a następnie ponownie nawiązać połączenie.
 4. Z pakietu można korzystać, gdy wartość konta wynosi przynajmniej 1 grosz.
 5. Okres ważności niewykorzystanych GB z Pakietów może zostać wydłużony tak długo jak utrzymana jest ważność jednego z poniższych pakietów lub do wyczerpania jednostek. Pakiety uprawniające do wydłużenia okresu ważności niewykorzystanych jednostek: Pakiet internetowy 5 GB kumulacja, Pakiet internetowy 10 GB kumulacja, Pakiet internetowy 30 GB kumulacja, Pakiety Bezlimit kumulacja, Pakiet Bez limitu i 15 GB kumulacja, Pakiet Bez limitu UA kumulacja, Pakiety: 5 GB/30 dni za 5zł kumulacja, 10 GB/30 dni za 10zł kumulacja, 15 GB/30 dni za 15zł kumulacja, Bonusy na start: 400GB kumulacja, 200GB kumulacja.
 6. Dwa dni przed końcem okresu ważności pakietu otrzymasz SMS z przypomnieniem o jego odnowieniu.
 7. Jeśli w dniu odnowienia pakietu na koncie nie będzie odpowiednich środków umożliwiających pobranie opłaty lub zakończył się Okres ważności dla usług wychodzących możliwość korzystania z pakietu zostaje zawieszona na 30 dni. W przypadku braku zasilenia konta w tym czasie pakiet zostanie wyłączony, o czym otrzymasz powiadomienie SMS.
 8. Po wyłączeniu pakietu połączenia będą rozliczane zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.
 9. Pakiet nie obowiązuje w Roamingu, z wyłączeniem Roamingu regulowanego. Wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości SMS i MMS oraz korzystanie z transmisji danych w Roamingu regulowanym rozliczane jest zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie Promocji europejskiej dla Abonentów na kartę. Regulaminy i cenniki dostępne na stronie https://www.plus.pl/regulaminy-i-cenniki
 10. Kolejność wykorzystania jednostek z pakietów:„GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”, potem z promocji „Bez limitu i 15 GB kumulacja”, i z promocji „Pakiety internetowe w Plusie kumulacja” chyba że regulaminy innych Promocji stanowią inaczej.
Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł