Serwis iPlus
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Sklep internetowy
Zmiany na koncie
e-hasło

E- hasło to hasło dla Klientów korzystających z oferty abonamentowej, umożliwiające logowanie do serwisu iPlus.

WAŻNE

Dla Klientów Indywidualnych udostępniono nową metodę logowania do serwisu iPlus. Od teraz w prosty i wygodny sposób logując się do konta Plus.pl przy użyciu jednego adresu e-mail i hasła otrzymujesz dostęp do większej liczby serwisów: serwisu internetowego iPlus, aplikacji mobilnej iPlus, strony doładuj.plus.pl. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Korzyści

  1. Możliwość logowania do serwisu iPlus (przez stronę www.iplus.pl bez konieczności posiadania/pamiętania Plus Kodu 5).
  2. Możliwość logowania bez hasła sesji (SMS-a na telefon).
  3. Możliwość dokonywania zmian na swoim numerze/ koncie.
  4. Możliwość aktywacji i korzystania z e-faktury, rachunku szczegółowego, szczegółowego wykazu połączeń.
  5. Możliwość logowania do iPlus (przez stronę www.iplus.pl) również w sytuacji zablokowanego numeru (warunek wyłączone hasło sesji).
  6. E-hasło jest wspólne dla wszystkich numerów na jednym koncie (wspólna faktura).
  7. E-hasło wymyślasz sobie sam.
  8. E-hasło jest bezpieczne, ponieważ jest znane tylko Tobie, nie jest zapisane na żadnym dokumencie typu umowa czy faktura.

Pamiętaj: Aby mieć wgląd do e-faktury, rachunku szczegółowego, szczegółowego wykazu połączeń musisz zalogować się do iPlus e-hasłem. Jeżeli jesteś już zalogowany Plus Kodem 5 przy próbie otworzenia faktury/bilingu pojawi się informacja "Aby pobrać dokument należy zalogować się za pomocą eHasła". Musisz się wylogować i ponownie zalogować e-hasłem.

Jak uzyskać e-hasło?

Zaloguj się do iPlus (przez stronę www.iplus.pl) wykorzystując Plus Kod, następnie wybierz zakładkę "Usługi". Szczegółowy opis uzyskania hasła jest dostępny w artykule: Jak uzyskać/zmienić e-hasło? (link)

Jak wyłączyć?

Nie możesz wyłączyć e-hasła, ale możesz z niego nie korzystać. Logujesz się wtedy do serwisu iPlus - Plus Kodem. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie opcje będą dostępne np. brak dostępu do wykazu bieżącego użycia.

Ile kosztuje?

0 zł za aktywacje i korzystanie.

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł