Serwis iPlus
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Sklep internetowy
Zmiany na koncie
Jak uzyskać/zmienić e-hasło?

E- hasło to hasło dla Klientów korzystających z oferty abonamentowej, które umożliwia logowanie do serwisu iPlus i daje podgląd do faktur i szczegółowego wykazu połączeń.

Jest ono wspólne dla wszystkich numerów znajdujących się na jednym koncie abonenckim (wspólna faktura), a aktywacja i korzystnie z niego jest bezpłatne.

Otrzymasz je SMS-em przy podpisywaniu nowej umowy, a w czasie trwania umowy możesz uzyskać je lub zmienić przez serwis iPlus lub kontakt z Działem Obsługi Klienta (pracownik wyśle do Ciebie jednorazowe hasło SMS, które należy zmienić podczas pierwszego logowania do iPlus).

Nie jest ono wymagane przy logowaniu do serwisu iPlus nowym sposobem logowania przy użyciu konta Plus.pl. Więcej informacji o nowym sposobie logowania znajdziesz tutaj.

Jak uzyskać lub zmienić?

  • Jeśli posiadasz aktywny Plus Kod 5

Krok 1. Wykorzystując Plus Kod zaloguj się do serwisu iPlus (na stronie www.plus.pl wybierz "Zaloguj do iPlus").

Krok 2. Po zalogowaniu w zakładce "Usługi" wybierz "Zarządzanie e-hasłem", następnie "Zmień".Krok 3.  W kolejnym oknie ustal swoje indywidualne e-hasło

  • Zaznacz opcję "Zaznacz, jeśli chcesz użyć hasła SMS" i zatwierdź zmianę.
  • Na numer telefonu, którym logujesz się do serwisu iPlus otrzymasz jednorazowe hasło, które wprowadź w polu "Stare hasło/Hasło SMS".
  • Następnie w polu "Nowe hasło" oraz "Powtórz nowe hasło" wpisz nowe, wymyślone przez siebie e-hasło.
  • W tym korku prócz ustalenia nowego e-hasła możesz włączyć dodatkowe zabezpieczenie logowania (hasło sesji) - dwuetapowe uwierzytelnienie, jeśli nie chcesz z niego skorzystać zaznacz jego wyłączenie. 
  • Wprowadzone zmiany zatwierdź przyciskiem "Potwierdzam". 

      
 

  • Jeśli nie znasz Plus Kodu 5

Nie będziesz mógł zalogować się do serwisu iPlus. Aby uzyskać Plus Kod 5 oraz e-hasło skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta, pracownik pomoże Ci aktywować Plus Kod 5 i a e-hasło wyśle SMS-em.

  • Otrzymałeś list lub SMS z jednorazowym e-hasłem

Krok 1. Zaloguj się do serwisu internetowego iPlus używając hasła, które otrzymałeś w korespondencji.

Krok 2. Po zalogowaniu zostanie wyświetlone okno do zmiany jednorazowego e-hasła na to, które ustalisz samodzielnie. Instrukcja zmiany dostępna w punkcie powyżej. 

Dodatkowe informacje

  • Jeśli masz numer Plus Internet, aby otrzymać SMS-em hasło, możesz przełożyć kartę do aparatu telefonicznego, lub jeśli karta jest w modemie, powinien być on podpięty do komputera z zainstalowanym programem do odbioru SMS-ów.
  • E-hasło i Plus Kod to dwa różne hasła. Plus Kod służy m.in do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, a także do logowania do serwisu iPlus, ale bez dostępu do faktur i informacji o bieżącym użyciu.
Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł