Serwis iPlus
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Sklep internetowy
Zmiany na koncie
Jak uzyskać/zmienić e-hasło?

E-hasło - to hasło dzięki, któremu jeśli możesz zalogować się do serwisu iPlus dostępnym pod adresem www.iplus.pl (aplikacja do zarządzania Twoim numerem i kontem). Umożliwia ono podgląd e-faktury, zamówienie duplikatu faktur/bilingu.

E-hasło otrzymasz SMS-em przy podpisywaniu nowej umowy. W czasie trwania umowy uzyskasz je poprzez jeden z poniższych sposobów.

Pamiętaj! e-hasło i Plus Kod to dwa różne hasła. Plus Kod służy m.in do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, a także do logowania do serwisu iPlus, ale bez dostępu do faktur i informacji o bieżącym użyciu.

WAŻNE

Dla Klientów Indywidualnych udostępniono nową metodę logowania do serwisu iPlus. Od teraz w prosty i wygodny sposób logując się do konta Plus.pl przy użyciu jednego adresu e-mail i hasła otrzymujesz dostęp do większej liczby serwisów: serwisu internetowego iPlus, aplikacji mobilnej iPlus, strony doładuj.plus.pl. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Jak uzyskać lub zmienić?

Jeśli posiadasz aktywny Plus Kod 5

Krok 1. Zaloguj się do serwisu iPlus przez stronę www.iplus.pl wykorzystując Plus Kod, następnie wybierz zakładkę "Usługi".
Krok 2.  Wybierz  - Zarządzanie e-hasłem - , następnie Zmień.


Pojawi się okno, w którym będziesz mógł zarządzać e-hasłem.


Krok 3.  Jeśli chcesz ustalić e-hasło po raz pierwszy lub nie pamiętasz dotychczasowego e-hasła:

 1. Wybierz opcję "Zaznacz, jeśli chcesz użyć hasła SMS" i zatwierdź zmianę.
 2. Na numer telefonu, którym logujesz się do serwisu iPlus otrzymasz jednorazowe hasło, wprowadź je w polu "Stare hasło/Hasło SMS".
 3. Następnie w polu "Nowe hasło" oraz "Powtórz nowe hasło" wpisz nowe, wymyślone przez siebie e-hasło.
 4. Wybierz opcję "Wyłącz dwuetapowe uwierzytelnienie"  jeśli nie chcesz, aby przy logowaniu otrzymywać na swój telefon dodatkowe hasło, stanowiące dodatkowe zabezpieczenie logowania.
 5. Zatwierdź  "Potwierdzam". 

      


Jeśli znasz e-hasło i chcesz je zmienić na nowe
:

 1. Po zalogowaniu do serwisu iPlus wprowadź stare hasło w oknie "Stare hasło/hasło SMS" - screen powyżej,
 2. Następnie nowe, wymyślone przez siebie e-hasło wprowadź w miejscu "Nowe hasło" i "Powtórz nowe hasło".
 3. Zaznacz opcję "Wyłącz dwuetapowe uwierzytelnienie", jeśli nie chcesz korzystać z dodatkowego zabezpieczenia (hasło sesji) przy logowaniu.
 4. Zatwierdź "Potwierdzam". 
   

Nie znasz Plus Kodu 5 i e-hasła

Nie będziesz mógł zalogować się do serwisu iPlus. Aby uzyskać hasła skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta (601102601) > następnie wybierz > "1 Usługi telekomunikacyjne". Jeśli po połączeniu się z systemem informacji głosowej będziesz poproszony o wprowadzenie Plus Kodu, odczekaj chwilę, aby przejść dalej do menu > następnie wybierz "3 Zarządzanie kontem" > "0 połączenie z konsultantem". Pracownik pomoże Ci aktywować Plus Kod i wyśle SMS-em e-hasło.Otrzymałeś SMS/list z jednorazowym e-hasłem

 1. Zaloguj się do serwisu iPlus używając hasła, które otrzymałeś.
 2. Pojawi się okno do zmiany e-hasła.
 3. Wpisz dwukrotnie swoje nowe e-hasło. Szczegóły w kroku 3.
   


Kontakt z Działem Obsługi Klienta

 1. Konsultant wyśle do Ciebie jednorazowe hasło SMS-em.
 2. Zaloguj się nim do serwisu iPlus, następnie zmień je na swoje własne (patrz krok 3).

Dodatkowe informacje

Jeśli masz numer Plus Internet, aby otrzymać SMS-em hasło, możesz przełożyć kartę do aparatu telefonicznego, lub jeśli karta jest w modemie USB, powinien być on podpięty do komputera z zainstalowanym programem do odbioru SMS-ów.

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł