Czasoumilacz

Usługa Czasoumilacz pozwala na odtwarzanie dowolnego dźwięku osobom dzwoniącym na Twój numer telefonu w sieci Plus. Równolegle z odtwarzaniem w tle słychać ściszony sygnał "biiip, biiip" oczekiwania na połączenie. Samodzielnie, przez stronę www, w prosty sposób możesz zdecydować, na których numerach i komu będą odtwarzane wskazane lub wgrane przez Ciebie pliki muzyczne.

Możesz również zarządzać usługą przez specjalną aplikację na urządzenia z systemem Android. Czasoumilacz odtwarzany jest przez maksymalnie 60 sekund lub przez 25 sekund jeśli masz włączoną usługę Poczty głosowej.

Czasoumilacz jest przeznaczony dla wszystkich klientów sieci Plus. Dodatkowo, posiadacze telefonów z systemem Android mogą pobrać aplikację do zarządzania utworami.

Jak włączyć Czasoumilacz?

Aktywacja usługi następuje poprzez ustawienie utworu, który ma być odtwarzany podczas oczekiwania na połączenie.
Możesz pobrać gotowy utwór, nagrać lub wprowadzić swój własny utwór.

Jak pobrać gotowy utwór?

 1. Dostępny na stronie - kliknij w link:  www.czasoumilacz.pl
 2. Przez SMS.  

Szczegółowy opis pobrania utworów znajdziesz w regulaminie usługi  (§ 2 AKTYWACJA USŁUGI I POBIERANIE UTWORÓW). Regulamin dostępny jest na stronie www.plus.pl/uslugi/czasoumilacz

Jak nagrać lub wprowadzić własny utwór?

 1. Dzwoniąc pod numer *333.
 2. Na stronie www.czasoumilacz.pl po zalogowaniu.

Szczegółowy opis pobrania utworów znajdziesz w regulaminie usługi  (§ 2 AKTYWACJA USŁUGI I POBIERANIE UTWORÓW). Regulamin dostępny jest na stronie www.plus.pl/uslugi/czasoumilacz

Jak wyłączyć usługę Czasoumilacz?

WAŻNE: Wyłączenie usługi powoduje usunięcie wszystkich utworów.

Masz dwa sposoby wyłączenia:

 1. Wyślij SMS-a o treści DEZAKTYWACJA pod bezpłatny numer 80333. W odpowiedzi otrzymasz SMS-a z pytaniem "Czy na pewno chcesz, aby Twoje konto zostało dezaktywowane? Wyślij TAK na nr. 80333". Po odesłaniu SMS-a otrzymasz informację zwrotną "Dezaktywacja konta została przeprowadzona pomyślnie".
 2. Zadzwoń pod numer *333.

Jakie opłaty są naliczane za korzystanie z Czasoumilacza?

 1. Klienci Plus Abonament za posiadanie usługi miesięcznie zapłacą 2,02 zł z VAT.
 2. W przypadku Klientów Plus na Kartę oraz Plus Mix za korzystanie usługi będzie pobrana opłata 2,02 zł z VAT (opłata pobierana jest co 30 dni.).
 3. Minuta połączenia z numerem *333 - 0,48 zł z VAT.
 4. Aktywacja nowego utworu poprzez wysłanie SMS-a pod numer 333 - 2,52 zł z VAT.
 5. Aktywacja nowego utworu poprzez wysłanie SMS-a na inny numer niż 333, np. numer wskazany w gazetce, ulotce reklamowej lub stronie www - zostanie naliczona opłata zgodna z cennikiem Twojej taryfy.

Powrót