E-hasło

E-hasło to hasło, dzięki któremu możesz korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje serwis internetowy iPlus. Umożliwia ono podgląd e-faktury, zamówienie duplikatu faktur/bilingu (jeśli jesteś nim zalogowany do serwisu iPlus).

Pamiętaj! e-hasło i Plus Kod to dwa różne hasła. Plus Kod służy m.in do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, a także do logowania do serwisu, ale bez dostępu do faktur i informacji o bieżącym użyciu.

WAŻNE
Dla Klientów Indywidualnych udostępniono nową metodę logowania do serwisu iPlus. Od teraz w prosty i wygodny sposób logując się do konta Plus.pl przy użyciu jednego adresu e-mail i hasła otrzymujesz dostęp do większej liczby serwisów internetowych: serwisu internetowego iPlus, aplikacji mobilnej iPlus, strony doładuj.plus.pl. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Jak uzyskać?

  1. Po podpisaniu umowy, jeśli zdecydowałeś się na fakturę elektroniczną - hasło otrzymasz automatycznie SMS-em.
  2. W serwisie iPlus na stronie www.iplus.pl, po zalogowaniu się Plus Kodem 5 lub logując się adresem email na https://logowanie.plus.pl (na stronie www.Plus.pl > w górnym rogu "zaloguj się do iPlus"
    Po zalogowaniu w zakładce "Usługi" > "Ehasło i Pluskod" > wybierz pozycję "Zaznacz, jeśli chcesz użyć hasła SMS", następnie zdefiniuj swoje hasło. Jeżeli pojawi się okno z komunikatem "Wysłać hasło jednorazowe przez SMS?", potwierdź je przyciskiem "OK".
  3. Możesz również określić, czy chcesz się logować się do serwisu internetowego iPlus za pośrednictwem dodatkowego hasła SMS. Domyślnie włączona jest opcja "Wyłącz dwuetapowe uwierzytelnianie". Jeżeli ją odznaczysz, będziesz otrzymywać hasło sesji (SMS-em) na swój numer przy każdym logowaniu. Po zatwierdzeniu zmiany przyciskiem "Potwierdzam", pojawi się końcowy komunikat o wykonaniu zlecenia zmiany hasła.
  4. Kontaktując się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 (koszt zgodny z cennikiem operatora).
  5. W Punkcie Plusa. Lista punktów pod adresem https://www.plus.pl/znajdz-salon.

Ile kosztuje?

0 zł za aktywacje i korzystanie.

Powrót