Roaming w MIX i Plusie na Kartę
< Roaming
Roaming w abonamencie
Pakietowa transmisja danych w roamingu w Plus na Kartę, Mix

Usługa pakietowej transmisji danych w roamingu Klientom Plus na Kartę, Plus Mix umożliwia korzystanie w ramach roamingu międzynarodowego z:

  1. dostępu do Internetu z wykorzystaniem publicznych APN,
  2. wysyłania lub odbierania wiadomości multimedialnych MMS.

Jak włączyć usługę?

Usługa jest włączana automatycznie wszystkim użytkownikom mającym jednocześnie włączoną transmisję danych (GPRS) i roaming oraz znajdujących się w okresie ważności dla usług wychodzących.

 

Jakie są opłaty?

Informacje o opłatach związanych z transmisją danych w roamingu są dostępne w cennikach taryf na stronie www.plus.pl/regulaminy-i-cenniki

 

Czy dla usługi działa Limiter GPRS?

  1. Tak, usługa Limiter GPRS jest włączana automatycznie i działa w cyklu 30-dniowym.
  2. Po przekroczeniu kolejnych progów limitu (40%, 80%, 100%) jest otrzymasz informację SMS-em.
  3. Po przekroczeniu progu 100%, co stanowi równowartość 250 MB w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie, a równowartość 5 MB w pozostałych krajach transmisja jest blokowana.

 

Dodatkowe informacje

  1. Warunki korzystania z pakietowej transmisji danych w roamingu opisane są w cennikach połączeń międzynarodowych oraz w roamingu międzynarodowym dla Na Kartę oraz dla Plus Mix.
  2. Jeśli chcesz sprawdzić jakie usługi są obecnie aktywne na Twoim numerze, wpisz kod *101# i naciśnij przycisk inicjujący połączenie.
  3. Jednocześnie możesz uruchomić więcej niż jeden pakiet.
  4. Po wykorzystaniu danych w pakiecie otrzymasz powiadomienie SMS-em. Dalsze korzystanie z transmisji danych w roamingu będzie rozliczane zgodnie z cennikiem.
Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł
Artykuł powiązany