Obsługa posprzedażna
< Sprzęt i technologie
Karty SIM
Pomoc techniczna
Technologie
Jak zwrócić zakupione urządzenie?

Jeśli jesteś osobą fizyczną lub Jednoosobową Działalnością Gospodarczą możesz zwrócić towar w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania przesyłki lub odstąpienia od Umowy.

 • Towar nie może nosić znamion użytkowania oraz nie może być uszkodzony.
 • Towar musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu na wskazany w załączniku do umowy adres:
           InterPhone Service Sp. z o. o.
           Ul. Inwestorów 13,
           39-300 Mielec.
 • Sugerowanym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu (które otrzymasz z Umową lub pobierzesz ze strony https://www.plus.pl/regulaminy-i-cenniki, w sekcji Odstąpienie) i wysłanie go wraz z urządzeniem, fakturą VAT lub Dowodem Wydania na adres magazynu.
  W oświadczeniu należy zaznaczyć z jakiej Umowy rezygnujesz – usługi telekomunikacyjne, Umowy na sprzęt czy też obu Umów.
  Możesz wysłać samo odstąpienie w ciągu ustawowych 14 dni (liczmy datę nadania), na odesłanie urządzenia masz kolejne 14 dni od momentu nadania pisma z odstąpieniem.
 • Zwrot urządzanie możesz zrealizować:
  - na koszt Polkomtel Sp. z o.o. za pośrednictwem usługi Paczkomat® InPost sp. z o.o. lub przewoźnika FedEx EXPRESS POLAND sp. z o.o.Szczegóły oraz formularz zwrotu umożliwiające nadanie zwrotu dostępne są na stronie https://www.plus.pl/zwroty  lub
  - dowolną firmą kurierską, na swój koszt.
 • W przypadku zakupu urządzenia w Sklepie Internetowym zapytanie o status zwrotu możesz kierować na adres e-mail esklep@plus.pl  lub dzwoniąc pod numer: 601101200 (w dni powszednie w godz. 8:00 - 21:00; połączenie płatne zgodnie z taryfą dostawcy usług, z której korzystasz).
Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł