Płatności
< Płatności i faktury
Zasilenia
Jak w serwisie iPlus włączyć lub wyłączyć rachunek szczegółowy?

Dostęp do rachunku szczegółowego w serwisie iPlus jest możliwy po zalogowaniu się za pomocą konta Plus.pl, bez użycia e-hasła - szczegóły sprawdź tutaj lub e-hasła, zgodnie z poniższą instrukcją.

KROK 1. Skorzystaj z serwisu iPlus (logowanie www.plus.pl - "Zaloguj do iPlus"). W zakładce "Płatności", następnie "Narzędzia i usługi dla płatności", wybierz "Zmiana formy rachunku" i Zmień.

 

KROK 2. W następnym oknie zmień poziom szczegółowości faktury na Faktura VAT (jeśli chcesz wyłączyć rachunek szczegółowy) lub Faktura VAT wraz ze szczegółowym wykazem połączeń (jeśli chcesz włączyć rachunek szczegółowy), wybierz Dalej.

 

KROK 3. W następnym oknie pojawi się podsumowanie Twojego zlecenia, wybierz Potwierdzam. Twoje zlecenie zmiany formy rachunku zostało przyjęte do realizacji.

WAŻNE

Po aktywacji rachunku szczegółowego, możesz zamówić duplikat bilingu za okres, w którym korzystałeś z faktury skróconej.
Jeśli zdecydujesz się na rezygnację z rachunku szczegółowego, zostanie on wyłączony dla wszystkich Twoich numerów znajdujących się na jednym koncie w serwisie iPlus.
Włączenie i wyłączenie usługi oraz korzystanie z niej w iPlus jest bezpłatne.


 

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł