Plus na Kartę
< Usługi i pakiety
Plus Abonament
Plus Firma
Plus Internet
Plus Mix
Inne
Dodatkowe pakiety internetowe w ofertach Na Kartę

Jeśli korzystasz z oferty Plus na Kartę w taryfie Plus Elastyczna lub Prosto na Kartę, możesz włączyć pakiet dodatkowych gigabajtów. Posiadaną taryfę sprawdzisz wpisując w telefonie kod *147# i zatwierdzając go przyciskiem "zadzwoń".

Po włączeniu pakiet odnawia się automatycznie:

 1. Pakiet 5 GB - co 5 dni.
 2. Pakiet 10 GB – co 10 dni.
 3. Pakiet 30 GB – co 30 dni.

Wybrany pakiet możesz włączyć w serwisie internetowym iPlus na stronie www.iplus.pl , w aplikacji mobilnej iPlus lub wpisując w telefonie krótki kod zgodnie z poniższą tabelą, następnie zatwierdzając go przyciskiem "zadzwoń".

Pakiet cykliczny Cena Włączenie Wyłączenie
5 GB na 5 dni 5 zł *136*11*0005# *136*00*0005#
10 GB na 10 dni 10 zł *136*11*0010# *136*00*0010#
30 GB na 30 dni 30 zł *136*11*0030# *136*00*0030#

Dodatkowe informacje

 1. Aby skorzystać z promocji musisz mieć aktywne konto, dodatnie saldo konta (min. 1 grosz) oraz posiadać środki umożliwiające pobranie opłaty za aktywację pakietu.
 2. Aktywacja pakietu nastąpi maksymalnie do 24 godzin.
 3. Opłata za pakiet pobierana jest w momencie jego aktywacji, a także przy każdym jego odnowieniu.
 4. Pakiet internetowy obejmuje dostęp do Internetu poprzez Punkt Dostępu (APN): Internet oraz plus, nie obejmuje pakietowej transmisji danych w ramach usługi MMS.
 5. W przypadku aktywacji Pakietu internetowego podczas trwania sesji (połączenia z Internetem), należy najpierw dokonać rozłączenia transmisji danych, a następnie ponownie zestawić połączenie.
 6. Niewykorzystane dane nie kumulują się, nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.
 7. Dwa dni przed końcem okresu ważności pakietu otrzymasz SMS z przypomnieniem o jego odnowieniu.
 8. Jeśli w dniu odnowienia pakietu na koncie nie będzie odpowiednich środków umożliwiających pobranie opłaty system zawiesi pakiet 5 GB oraz 10 GB na 30 dni, a pakiet 30 GB na 120 dni. Jeśli w tym czasie zasilisz swoje konto odpowiednią kwotą, system pobierze ją automatycznie i będziesz mógł nadal korzystać z pakietu. W przypadku braku zasilenia konta w tym czasie pakiet zostanie wyłączony, o czym otrzymasz powiadomienie SMS.
 9. Stan jednostek w pakiecie sprawdzisz wpisując w telefonie kod *136# i zatwierdzając go przyciskiem "zadzwoń".
 10. Po wykorzystaniu GB w ramach pakietu Internetowego, upływie Okresu Ważności Pakietu Internetowego lub dezaktywacji Pakietu opłaty za transmisję danych naliczane są zgodnie z Cennikiem Twojej taryfy, chyba że korzystasz z innego pakietu danych. W takim przypadku w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane jednostki z tego pakietu.
 11. Powyższe pakiety nie mogą być wykorzystane w roamingu międzynarodowym, z wyjątkiem Roamingu Regulowanego. Zasady korzystania z promocji w Roamingu regulowanym określa regulamin Promocji europejskiej dla Abonentów Prepaid dostępny na stronie https://www.plus.pl/regulaminy-i-cenniki
 12. Jeśli równolegle korzystasz z innych promocji dostępnych dla Twojej taryfy kolejność wykorzystania pakietów z jednostek wygląda następująco - "GigaBank w Taryfie Elastyczna na Kartę", następnie "Bez limitu i 15 GB", potem "Pakiety internetowe w Plusie", chyba, że regulaminy tych ofert stanowią inaczej.
Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł