Zmiany na koncie
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Serwis iPlus
Sklep internetowy
Przeniesienie numeru na inne konto (połączenie lub rozdzielenie kont)

Jeśli posiadasz kilka numerów na abonament (nie dotyczy ofert na kartę lub Mix), mogą znajdować się one na jednym wspólnym koncie lub na oddzielnych kontach.

Jedno wspólne konto oznacza, że będzie dla nich wystawiana jedna faktura, wysyłana na jeden adres do korespondencji lub mailowy. Na koncie będzie obowiązywać ten sam Plus Kod dla wszystkich numerów. Przy jednym koncie, łatwiej będzie Ci zarządzać swoimi numerami w serwisie iPlus.

Jeśli numery znajdują się na osobnych kontach, będą wystawiane osobne faktury, które mogą być wysyłane na inne adresy do korespondencji lub mailowe. Dla każdego konta obowiązuje inny Plus Kod.

W każdej chwili możesz przenieść numer/y na jedno wspólne konto, przeniesienie numeru jest bezpłatne.

Jak zlecić przeniesienie numeru na inne konto?

  • Prześlij skan własnoręcznie podpisanego wniosku jako złącznik na adres bok@plus.pl lub udaj się do punktu Plusa.
  • Wniosek możesz złożyć, jeśli nie masz zaległości w płatnościach i dane właściciela konta są takie same.
  • Wniosek powinien zawierać: numer telefonu/numer konta, numer PESEL lub NIP, serię i numer dokumentu tożsamości, imię, nazwisko lub nazwa firmy i adres.
  • Po przeniesieniu numeru na nowe konto, na fakturze VAT opłata za abonament zostanie wyliczona proporcjonalnie od dnia przeniesienia oraz abonament za miesiąc z góry.
  • Dla poprzedniego konta, z którego numer przeniesiono, zostanie wystawiona faktura korygująca uwzględniająca zwrot nadpłaconego abonamentu.
  • Po transferze na docelowe konto numer przybiera formę fakturowania i adres dla danego konta.

Numer konta, na którym Twój numer jest obecnie możesz sprawdzić w serwisie internetowym iPlus (na stronie www.Plus.pl > w górnym rogu "Zaloguj się do iPlus) - zakładka "Konto i formalności", na fakturze, wysyłając bezpłatnego SMS o treści R pod numer 2580.

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł