SerwisiPlus
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Sklep internetowy
Zmiany na koncie
Do czego służy konto w serwisie PLUS.PL

Usprawniliśmy zarządzanie usługami! W prosty i wygodny sposób logując się do konta Plus.pl przy użyciu jednego adresu e-mail i hasła otrzymasz dostęp do większej liczby serwisów.

Niezależnie czy jesteś nowym Klientem lub korzystałeś już z konta Plus.pl, aby móc zalogować się do konta Plus.pl należy założyć je ponownie wykorzystując nowy sposób logowania.

Nie tracisz dostępu do swoich danych – faktury, usługi, numery, którymi do tej porty zarządzałeś pozostają u Ciebie bez zmian - zmienia się jedynie sposób dostępu do nich.

WAŻNE

Zmiana logowania dotyczy aktualnie Klientów Indywidualnych.

Klienci Biznesowi oraz prowadzący Jednoosobową Działalność Gospodarczą nadal mogą założyć konto na Plus.pl i zalogować się do iPlus dotychczas dostępnymi sposobami:

Jak zalogować się do konta Plus.pl?

KROK 1. Na www.plus.pl wybierz opcję "Zaloguj się do iPlus", następnie "Dowiedz się więcej", po czym zostaniesz przekierowany na https://www.plus.pl/nowy-sposob-logowania-iplus, gdzie należy wybrać opcję "Załóż Konto Plus.pl" w celu uzupełnia danych rejestracyjnych niezbędnych do założenia konta tj.:

  • adresu e-mail;
  • hasła (musi ono zawierać minimum: 8 znaków, 1 małą literę, 1 wielka literę, 1 cyfrę);
  • opcjonalnie możesz podać także swój numer kontaktowy z dowolnej sieci;
  • dodatkowo w procesie rejestracji należy wyrazić wymagane zgody.

KROK 2. Po wypełnieniu formularza na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny, po kliknięciu w linku w "Aktywuj konto" potwierdzasz chęć założenia konta. Masz na to 72 godziny.

KROK 3. Po potwierdzeniu rejestracji zostaniesz przekierowany na stronę logowania z potwierdzeniem aktywacji konta. Zaloguj się do swojego konta danymi podanymi w procesie rejestracji

 

KROK 4. Po zalogowaniu do swojego konta, będziesz mógł wybrać usługę, którą będziesz chciał połączyć ze swoim kontem na Plus.pl, tak by móc logować się do usług jednym e-mailem i hasłem.

Jak zalogować się do serwisu internetowego iPlus?

KROK 1. Załóż konto Plus.pl - zgodnie z instrukcją podaną tutaj (i tutaj FAQ - Do czego służy konto Plus.pl)

KROK 2. Z wyświetlonej listy usług dostępnych do powiązania wybierz „iPlus serwis www”. W kolejnym oknie zostaniesz poproszony o dokończenie procesu jednorazowej autoryzacji.

W tym celu podaj dane, którymi dotychczas logowałeś się do serwisu internetowego iPlus – numer telefonu, Plus Kod 5 lub e-Hasło.

Jeśli nie pamiętasz Plus Kodu 5 możesz nadać nowy klikając w opcję „Nie pamiętam hasła”. Podaj 9-cyfrowy numer telefonu oraz numer PESEL.

KROK 3. SMS-em otrzymasz kod do autoryzacji, po wpisaniu go w oknie „Potwierdź swój numer telefonu” konto w serwisie iPlus zostanie powiązane z kontem Plus.pl.

KROK 4. Kolejne logowanie do serwisu internetowego iPlus zrealizujesz za pomocą danych podawanych przy rejestracji konta Plus.pl czyli adresu e-mail i hasła.

Jak zalogować się do aplikacji mobilnej iPlus?

KROK 1. Załóż konto Plus.pl, w tym celu wybierz na ekranie aplikacji „PRZEJDŹ”, a następnie „ZAŁÓŻ NOWE KONTO”.

KROK 2. Wpisz swój adres e-mail oraz hasło.

KROK 3. Autoryzuj numer telefonu, potwierdzając go kodem otrzymanym w SMS.

KROK 4. Konto zostało założone, wybierz „PRZEJDŹ DO APLIKACJI”, aby zarządzać swoim numerem w aplikacji. Jeśli na swój numer PESEL masz inne usługi, możesz je powiązać zaraz po zalogowaniu przechodząc do bocznego menu.

 

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł
Artykuł powiązany
© 2021 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. LTE™ to zastrzeżony znak towarowy należący do ETSI.