Serwis iPlus
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Sklep internetowy
Zmiany na koncie
Do czego służy konto w serwisie PLUS.PL

W prosty i wygodny sposób logując się do konta Plus.pl przy użyciu jednego adresu e-mail i hasła otrzymasz dostęp do wielu serwisów.

WAŻNE


Klienci Biznesowi oraz prowadzący Jednoosobową Działalność Gospodarczą nadal mogą założyć konto na Plus.pl i zalogować się do iPlus dotychczas dostępnymi sposobami:

Jeśli korzystasz z numeru w ofercie Plus na Kartę i podczas rejestracji karty SIM nie został podany numer PESEL - udaj się do Punktu Sprzedaży Plusa w celu uzupełnienia danych.

Jak zalogować się do konta Plus.pl?

KROK 1. Na www.plus.pl w prawym górnym rogu wybierz "Zaloguj się do iPlus", "Klient indywidualny", następnie wybierz "Załóż Konto Plus.pl"

W celu założenia konta podaj niezbędne do tego dane, czyli:

  • adres e-mail;
  • hasło (musi zawierać minimum: 8 znaków, 1 małą literę, 1 wielka literę, 1 cyfrę);
  • opcjonalnie możesz podać także swój numer kontaktowy z dowolnej sieci;
  • dodatkowo w procesie rejestracji należy wyrazić wymagane zgody.

KROK 2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Potwierdź chęć założenia konta klikając w e-mailu w "Aktywuj konto", masz na to 72 godziny.

KROK 3. Po potwierdzeniu rejestracji zostaniesz przekierowany na stronę logowania do konta Plus.pl. Już teraz możesz zalogować się do swojego konta ustalonym e-mailem oraz hasłem

 

KROK 4. Po zalogowaniu do swojego konta, będziesz mógł wybrać usługi - iPlus, Doładowania, Forum, a także usługi Polsat Box - iPolsatBox, Polsat Box GO, które możesz połączyć ze swoim kontem Plus.pl, tak by móc logować się do nich za pośrednictwem jednego loginu i hasła.

Jak zalogować się do serwisu internetowego iPlus przy użyciu Konta Plus.pl?

KROK 1. Zgodnie z instrukcją podaną powyżej załóż konto Plus.pl.

Jeśli wcześniej zostało założone konto do PLUS.PL za pomocą e-mail i hasła - nie zalogujesz się starszym sposobem za pomocą Plus Kodu 5 oraz e-hasła.

KROK 2. Z wyświetlonej listy usług dostępnych do powiązania wybierz „iPlus serwis www”.

W kolejnym oknie zostaniesz poproszony o dokończenie procesu jednorazowej autoryzacji. W tym celu podaj dane, którymi dotychczas logowałeś się do serwisu internetowego iPlus – numer telefonu, Plus Kod 5 lub e-Hasło.

(Jeśli nie pamiętasz Plus Kodu 5 możesz nadać nowy klikając w opcję „Nie pamiętam hasła”. Podaj 9-cyfrowy numer telefonu oraz numer PESEL - szczegółową instrukcję znajdziesz tutaj.


KROK 3
. SMS-em otrzymasz kod do autoryzacji, po wpisaniu go w oknie „Potwierdź swój numer telefonu” konto w serwisie iPlus zostanie powiązane z kontem Plus.pl.

Jeśli chcesz otrzymać kod autoryzacyjny dla Twojego numeru przypisanego do oferty Plus Internet (karta SIM w modemie lub routerze), możesz dokonać wyboru w jakiej formie mamy go do Ciebie wysłać: SMS lub e-mail.

KROK 4. Kolejne logowanie do serwisu internetowego iPlus zrealizujesz za pomocą danych podawanych przy rejestracji konta Plus.pl, czyli adresu e-mail i hasła.

Jak zalogować się do aplikacji mobilnej iPlus przy użyciu Konta Plus.pl?

KROK 1. Załóż konto Plus.pl, w tym celu wybierz na ekranie aplikacji „PRZEJDŹ”, a następnie „NOWY SPOSÓB LOGOWANIA”.

KROK 2. Wpisz swój adres e-mail oraz hasło.

KROK 3. Autoryzuj numer telefonu, potwierdzając go kodem otrzymanym w SMS.

KROK 4. Konto zostało założone, wybierz „PRZEJDŹ DO APLIKACJI”, aby zarządzać swoim numerem w aplikacji. Jeśli na swój numer PESEL masz inne usługi, możesz je powiązać zaraz po zalogowaniu.

 Do serwisu iPlus oraz aplikacji iPlus, Doładowania, Forum możesz zalogować się także używając Konta PolsatBox.pl. Szczegóły znajdziesz poniżej, w artykułach powiązanych.