Serwis iPlus
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Sklep internetowy
Zmiany na koncie
Do czego służy konto w serwisie PLUS.PL

W prosty i wygodny sposób logując się do konta PLUS.PL przy użyciu jednego adresu e-mail i hasła otrzymasz dostęp do wielu poniższych serwisów:

Jak zalogować się do konta Plus.pl?

KROK 1. Na www.plus.pl w prawym górnym rogu wybierz "Zaloguj się do iPlus", "Klient indywidualny", następnie wybierz "Załóż Konto Plus.pl"

W celu założenia konta podaj niezbędne do tego dane:

 • Adres e-mail;
 • Nowe hasło (musi zawierać minimum: 8 znaków, 1 małą literę, 1 wielka literę, 1 cyfrę);
 • Opcjonalnie możesz podać także swój numer kontaktowy z dowolnej sieci;
 • Dodatkowo w procesie rejestracji, należy wyrazić wymagane zgody.

KROK 2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Potwierdź chęć założenia konta klikając w wiadomości e-mail "Aktywuj konto" (masz na to 72 godziny).

KROK 3. Po potwierdzeniu rejestracji zostaniesz przekierowany na stronę logowania do konta Plus.pl. Już teraz możesz zalogować się do swojego konta ustalonym e-mailem oraz hasłem:

 

KROK 4. Po zalogowaniu do swojego konta, będziesz mógł wybrać usługi - iPlus, Doładowania, Forum, a także usługi Polsat Box - iPolsatBox, Polsat Box GO, które możesz połączyć ze swoim kontem Plus.pl, tak by móc logować się do nich za pośrednictwem jednego loginu i hasła.

Jak zalogować się do serwisu internetowego iPlus przy użyciu Konta Plus.pl?

KROK 1. Zgodnie z instrukcją podaną powyżej załóż konto Plus.pl

KROK 2. Zaloguj się na konto i z wyświetlonej listy dostępnych usług do powiązania wybierz „iPlus serwis www”.

W kolejnym oknie zostaniesz poproszony o dokończenie procesu jednorazowej autoryzacji, w tym celu podaj dane, którymi dotychczas logowałeś się do serwisu internetowego iPlus – numer telefonu, Plus Kod 5 lub e-Hasło.

(Jeśli nie pamiętasz Plus Kodu 5 możesz nadać nowy klikając w opcję „Nie pamiętam hasła”. Podaj 9-cyfrowy numer telefonu oraz numer PESEL - szczegółową instrukcję znajdziesz tutaj.)


KROK 3
. SMS-em otrzymasz kod do autoryzacji, po wpisaniu go w oknie „Potwierdź swój numer telefonu” konto w serwisie iPlus zostanie powiązane z kontem Plus.pl.

Jeśli chcesz otrzymać kod autoryzacyjny dla Twojego numeru przypisanego do oferty Plus Internet (karta SIM w modemie lub routerze), możesz dokonać wyboru w jakiej formie mamy go do Ciebie wysłać (SMS lub e-mail).

KROK 4. Kolejne logowanie do serwisu internetowego iPlus zrealizujesz za pomocą danych podawanych przy rejestracji konta Plus.pl, czyli adresu e-mail i hasła.

Dodatkowe informacje

 • Informacje o logowaniu do aplikacji mobilnej iPlus znajdziesz poniżej, w artykułach powiązanych.
 • Do serwisu iPlus oraz aplikacji iPlus, Doładowania, Forum możesz zalogować się także używając Konta PolsatBox.pl. Szczegóły znajdziesz poniżej, w artykułach powiązanych.
 • Jeśli korzystasz z numeru w ofercie Plus na Kartę i podczas rejestracji karty SIM nie został podany numer PESEL - udaj się do Punktu Sprzedaży Plusa w celu uzupełnienia danych.
 • Klienci Biznesowi oraz prowadzący Jednoosobową Działalność Gospodarczą nadal mogą założyć konto na Plus.pl i zalogować się do iPlus dotychczas dostępnymi sposobami:
  Założenie konta w serwisie plus.pl
  Serwis internetowy iPlus - do czego służy i jak zalogować się?

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł