Płatności
< Płatności i faktury
Zasilenia
Faktura elektroniczna (Zielona faktura/e-faktura) - aktywacja w serwisie internetowym iPlus

Jeśli chcesz aktywować elektroniczną fakturę

KROK 1. Po zalogowaniu do serwisu internetowego iPlus (logowanie www.plus.pl - "Zaloguj do iPlus") wybierz zakładkę "Płatności", następnie "Narzędzia i usługi dla płatności", w pozycji 'E-faktura (faktura elektroniczna)' wybierz 'Zmień".


 


KROK 2
. W oknie z aktywacją usługi pojawi się jej krótka charakterystyka i regulamin. Jeśli chcesz dodatkowo otrzymywać fakturę na adres e-mail zaznacz opcję "Chcę otrzymywać e-fakturę na adres e-mail" oraz wpisz swój adres e-mail.
Następnie zaznacz rodzaj wysyłanej faktury (z wykazem połączeń lub faktura skrócona) "Aktywuj".KROK 3
. Ponieważ aktywacja e-faktury wymaga aktywacji e-hasła, należy je zdefiniować. Utwórz swoje poprzez wybór opcji "Definiuj".

System końcowym komunikatem poinformuje Cię o aktywacji e-faktury. Jeśli dodatkowo zaznaczyłeś chęć otrzymywania faktury na adres e-mail, potwierdzenie otrzymasz dodatkowo na podany przez Ciebie adres internetowy.Jeśli masz aktywną e-fakturę, a chcesz włączyć (dodatkowo wysyłaną na adres e-mailowy)


KROK 1
. Po zalogowaniu do serwisu iPlus (logowanie www.plus.pl - "Zaloguj do iPlus") należy wejść w zakładki "Płatności", "Narzędzia i usługi dla płatności", potem "E-faktura (faktura elektroniczna)" i zaznaczyć opcję "Zmień" a następnie "Aktywuj usługę e-fakturę na e-mail:"

KROK 2. Następnie w oknie do aktywacji usługi w polu "Adres e-mail" wpisz swój adres e-mail i potwierdź aktywację wybierając "Aktywuj".

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł