Serwis iPlus
< Zarządzaj swoim numerem
Kontakt
Reklamacje
Sklep internetowy
Zmiany na koncie
Wykaz bieżącego użycia w Plus Abonament

Wykaz bieżącego użycia w serwisie iPlus to usługa dzięki której sprawdzisz listę numerów na które dzwoniłeś, liczbę i koszt połączeń, ilość wysłanych SMS, MMS, użycie GPRS oraz użycie innych usługi inicjowanych przez Ciebie od początku okresu rozliczeniowego.

Z Usługi możesz skorzystać, jeśli posiadasz aktywną e-fakturę oraz masz zdefiniowane e-hasło. Włączenie i korzystanie z wykazu bieżącego użycia jest bezpłatne.

Jak włączyć usługę w serwisie iPlus?

KROK 1. Zaloguj się do serwisu internetowego iPlus, link do logowania dostępny na www.plus.pl, następnie należy wybrać  "Zaloguj się do iPlus".

KROK 2. Wybierz zakładkę "Płatności", następnie "Narzędzia i usługi dla płatności".

KROK 3. Znajdź "Wykaz bieżącego użycia"  i wybierz "Zmień", a następnie "Potwierdzam". Jeśli nie posiadasz aktywnego e-hasła zostaniesz poproszony o jego zdefiniowanie.

KROK 4. Po uruchomieniu e-hasła, pojawi się podsumowanie Twojego zlecenia, wybierz "Potwierdzam".

Gdzie sprawdzać wykaz bieżącego użycia w serwisie iPlus?

KROK 1. Zaloguj się do serwisu iPlus przy użyciu e-hasła.

KROK 2. Na głównej stronie pod swoim numerem, po wybraniu pozycji "Szczegóły" -  zostaniesz przekierowany do - Bieżących kosztów bez opłat stałych. Następnie, przy numerze telefonu wybierz szczegóły
 

Szczegółowy wykaz połączeń/SMS/MMS/połączeń internetowych za poprzednie okresy rozliczeniowe znajdziesz w rachunku szczegółowym.

Opłaty zawarte na wykazie bieżącego użycia mają charakter orientacyjny (ostateczne rozliczenie otrzymasz na rachunku).

Jeśli wykonywałeś połączenia za granicą, to opłaty mogą zostać naliczone z opóźnieniem (zależne od tego, kiedy zagraniczny operator z usług, którego korzystałeś, prześle nam informacje o kosztach Twoich połączeń). Większość opłat za połączenia wykonane za granicą jest dostępna już po 24 godzinach.

Po zakończeniu okresu rozliczeniowego możesz zamówić biling wykonanych połączeń.

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł